|
Bulli SLSC |
Bulli BLACK
|
Peter Kershaw, Paul Barlow, Adam Barlow, Paul Jones, Jason Sparkes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer B
|
Mat Roodenrhys, Martin Sedgwick, Scott Nicholls, Dean Dolton, John Patison
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Aaron Godina, Nathanial Levett, Nicholas Mcdonald, James Mccarthy, Peter Hill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour A
|
Deane Crockett, John Farlow, Somon O'rourke, Paul Reeves, Paul Worland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Rodger Roy, Steve Richards, Nick Sifniotis, Mark Lawerance, David Young
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal BLUE
|
Adrain Thompson, Edmund Thompson, Mathew Boake, Ben Newport, Grant Stringer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino STUBBY HOLDERS
|
Troy Elley, Perry Thomas, Peter Hickey, Danny Lickiss, Michael Robson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy MULLETS
|
John Hill, Jamie Witham, David Hopper, Ryan Rubagotti, Peter Johnstone
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi WHITE
|
Tim Robinson, Peter Boneham, Richard Mcdougall, Justin Voller
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Benjamin Thompson, Anthony Keller, Adam Roberts, Bernard Mcmahon, Gregory Steele
|
Race 2 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra BLUE
|
Michael Skillen, John Thurtell, Timothy Dwyer, Micheal Andersson, Clifford Wirz
|
Race 2 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point ORANGE
|
Steve Gannon, Adam Hodges, Cliff Lindsay, Troy Lindsay, Chad Trotter
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bundaberg SLSC |
Bundaberg B
|
Chris Bigg, Chris Emerick, Mike Power, Adrian Clarke, Jason Kastner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra RED
|
Phil Gray, Grant Johnson, Simon Rames, David Warry, Leonard Fox
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mona Vale SLSC |
Mona Vale BANANA
|
Gareth Dawes, Jay Borthwick, Tony Ingram, Shane Spittles, Jon Dibbs
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bundaberg SLSC |
Bundaberg A
|
Nick Woods, Calvin Leather, Jon Mclucas, James Ferguson, Paul Wessel
|
Race 2 |
0 |
|
|
Lorne SLSC |
Lorne B
|
Tim Mckinley, Alister Mccombe, James Marr, Daniel Mugavin, Luke Mckenna
|
Race 2 |
0 |
|
|
Etty Bay SLSC |
Etty Bay A
|
Robert Astorquia, Joseph Fedalto, Kenneth Hall, Wade Ross, Anthony Sturre
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Era SLSC |
Era GREEN
|
Gary Barraclough, Paul Hedderman, Shane Howe, Lee Pracy, Scott Pracy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Tyler Carroll, David Gaffney, Graham Gscheidle, Liam Nolan, Jay Whatley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Matthew Buntine, John Campbell, David Edwards, Peter Primo, James Rayner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Glen Cox, Peter Dalle, Cain Hayward, Clint Jones, Arnold Eussen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven ORANGE
|
William Digby, Rod Stewart, John Morgan, Mark Rice, Kevin Vandeuren
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach SHADOWS
|
Andrew Walker, Scott Dare, Josh Madrers, Michael Brown, David Dwight
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach SQUARES
|
Trent Shepherd, Matthew Wildman, Christopher Gibbons, James Paul, Mark Owens
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta SAUCEMONKEYS
|
Peter Mcclintock, Drew Griffith, Rod Mcivor, Paul Hilleard, John Forbes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer V
|
Martin Wilson, Brennen Wilton, Greg Stray, Paul Wilkinson, Dennis Patison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach COOLUMBEACHA
|
Matt Froude, Ian Bucknall, Andrew Humphreys, Peter Grant, Brett Kennedy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay TEAM BLUE
|
Luke Vairy, Greg Geppert, Craig Shepheard, Mark Vairy, Neil Innes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Dan Williams, Jarrod Gilmour, Paul Mcnamara, Thomas Mcculloch, Stephen Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Mark Swingler, David Hill, Armon Vanzanten, Steven Tatham, Colin Tatham
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen A
|
Ryhs Blackburn, Brendan Reedy, Danny Kelly, Troy Townsend, Michael Mcdermott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Greg Bacon, Mark Ritchie, Steve Mcdonald, Michael Bacon, Brett Morrisey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach TEAM
|
Paul Taylor, Greg White, Craig White, Tom Wilson, Peter Norman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Ben Fock, Trent Lawrence, Warwick Ward, Greg Daly, Greg Hale
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
John Emslie, Kevin Geeves, Shane Goldthorpe, Paul Jackson, Ben Neppl
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLACK
|
Tom Stewart, David Martin, Brett Mortensen, Tom Payne, William Bethe
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
John Vicary, Adam Marsden, Alex Welsh, Scott Spradbrow, James Darmody
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Scott Gregson, David Witchard, Vaughan Meldrum, Michael Boffinger, Trevor Robson
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee B
|
Rodney Coleman, Paul Julian, Ross Campbell, David Smith, Cameron Smart
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Scott Brodie, Mark Chapman, Luigi Prazazio, Michael Terry, Tim Murray
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Ben Tanner, Chris Osborne, Stephen Swane, Andrew Smalley, Adam Mulhall
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Dean Slater, David Chapman, Boden Dredge, Wesley Dredge, Nathan Spinner
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Darren Winmill, Dean Tobin, Scott Parker, Darren Williamson, Paul Beale
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay SWINGERS
|
Dennis Bromily, Matthew Buldo, Damian Claypham, Mark Cameron, Arthur Bool
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl A
|
Mark Edwardson, Glen Inches, John Hogan, Timothy Rodham, Mark Spiteri
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Glen Bull, Matthew Cleaver, James Eden, Peter Jefferies, Martin Fletcher
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Bungan Beach SLSC Inc |
Bungan Beach A
|
Brian Humphris, Ros Lowery, Mal Johnston, Mark Millett, Matt Collins
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun BEESTINGERS
|
Rod Sutherland, Tim Kennedy, Stan Damro, Nick Collins, Damien Roman
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun STORM
|
Grant Hammond, Chris Strotton, Bruce Zillman, Troy Mills, Geoff Case
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool A
|
Gary Askew, John Mcneil, Toby Pettigrew, Xavier Thornton, Stuart Titmus
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina A
|
Peter Rodziewicz, Paul Shepherd, Bradley Lyons, Raana Campbell, Geoff Marshall
|
Race 2 |
0 |
|